Zobacz atrakcje w okolicy:
Grabowy Labirynt we WrocławiuAquapark WrocławKolejkowo WrocławHydropolis WrocławZOO WrocławOpera WrocławskaKolejka PolinkaHala StuleciaPałac Królewski we WrocławiuWrocławska Fontanna MultimedialnaKrasnale wrocławskieMuzeum Architektury we WrocławiuDolnośląski Urząd WojewódzkiPanorama Racławicka we WrocławiuMuzeum Panorama RacławickaStare Miasto we WrocławiuWrocławski RynekMuzeum Narodowe we WrocławiuPark Szczytnicki we WrocławiuMost Tumski WrocławHotel Dwór Polski - Wrocław
Międzywodzie to miejscowość wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem na wyspie Wolin, położona w gminie Dziwnów. W sezonie wakacyjnym tętni życiem. Jest miejscem idealnym do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na wyjazd dla grupy przyjaciół. Posiada doskonale rozbudowaną bazę noclegową, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Villa, pensjonat, apartamenty, pokoje, domki letniskowe i całoroczne. Sprawdź wolne miejsca nad morzem i zrób rezerwacje noclegów online. Nie zwlekaj!
Hotel Dwór Polski
Wrocław ul. Kiełbaśnicza 2 hotele
Liczba pokoi
28
WiFi
Parking
Wyżywienie
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
8.1/10
28
Hotel Dwór Polski mieści się w budynku z XVI wieku w samym sercu wrocławskiego Starego Miasta, 50 metrów od Placu Solnego i 160 metrów od Rynku. Obiekt oferuje pokoje z bezpłatnym WiFi i telewizorem z płaskim ekranem oraz dostępem do kanałów satelitarnych.
Pokoje w obiekcie Dwór Polski urządzone są w zabytkowym stylu w stonowanych kolorach. Wszystkie pokoje są wyposażone w biurko i mieszczą łazienkę z prysznicem. Niektóre opcje zakwaterowania obejmują część wypoczynkową.
Codziennie rano w jadalni serwowane jest śniadanie w formie bufetu, które obejmuje świeże ciepłe dania przygotowywane na życzenie. Gościom przysługuje 10% zniżki w 3 pobliskich restauracjach. W odległości 50 metrów znajduje się restauracja Królestwo Ziemniaka specjalizująca się w tradycyjnych daniach ziemniaczanych kuchni polskiej oraz lokal Królewska, który serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej w 3 pokojach udekorowanych antykami i husarskimi zbrojami.
Hotel Dwór Polski dysponuje salą bankietową urządzoną w stylu typowym dla wiedeńskich kawiarni. Personel całodobowej recepcji chętnie udzieli praktycznych informacji na temat okolicznych atrakcji.
Galeria Dominikańska i Filharmonia Wrocławska oddalone są o 1 km od obiektu. Odległość od portu lotniczego Wrocław-Strachowice wynosi 12 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
Z uwagi na zmiany w przepisach podatkowych numer NIP należy podać przed uiszczeniem opłaty. Po wydrukowaniu paragonu fiskalnego bez numeru NIP wystawienie faktury nie będzie możliwe. Osoby, które potrzebują faktury, proszone są o wpisanie danych niezbędnych do jej wystawienia w momencie dokonywania rezerwacji.Miejsca parkingowe przydzielane są w zależności od dostępności.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Ten tradycyjnie urządzony pokój utrzymany jest w stonowanej kolorystyce. Wyposażenie obejmuje 2 łóżka pojedyncze, które na życzenie można połączyć. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Rodzinny apartament typu Suite. Ten apartament typu suite mieści salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z prysznicem i bidetem. Apartament oferuje ponadto ogrzewanie, część wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Podłoga została w nim wyłożona wykładziną. Ta opcja zakwaterowania zapewnia 2 łóżka. Apartament typu Suite - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Jest to pokój jednoosobowy z minibarem i podłogą wyłożoną wykładziną. W łazience znajduje się prysznic i suszarka do włosów. Do dyspozycji Gości jest 1 łóżko. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Superior. Jest to bardziej przestronny pokój dwuosobowy z salonem i sypialnią. Wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem oraz minibar. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw.
ogród
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
pralnia chemicznadodatkowo płatne
pokoje rodzinne
faks / ksero
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
centrum fitness
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
całkowity zakaz palenia
usługi konsjerża
codzienne sprzątanie
zaplecze bankietowe / konferencyjnedodatkowo płatne
zamykane szafki
usługa prasowaniadodatkowo płatne
transfer
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
pubydodatkowo płatne
centrum biznesowedodatkowo płatne
meble ogrodowe
całodobowa ochrona
parking
dostęp do Internetu
Wi-Fi
bezpłatne Wi-Fi
obiady na wynos
sejf
przechowalnia bagażu
wino / szampandodatkowo płatne
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
miski dla pupila
prywatny parking
ogrzewanie
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
Możliwe wystawienie faktury
pokoje dla niepalących
Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości
obsługa pokoju
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
gaśnice
owocedodatkowo płatne
czujnik dymu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
monitoring wokół obiektu
taras słoneczny
bufet z potrawami dla dzieci
gry planszowe / puzzle
winda
transfer (dodatkowa opłata)
dostęp za pomocą kluczy
pralniadodatkowo płatne
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
dostawa artykułów spożywczychdodatkowo płatne
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte
galerie sztukipoza obiektemdodatkowo płatne
zwierzęta domowe są akceptowane
Pojemniki na śniadanie na wynos
transfer lotniskowy
posiłki dla dzieci
śniadanie w pokoju
całodobowa recepcja
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
biuro informacji turystycznej
transfer lotniskowy (dodatkowa opłata)
parking na miejscu
specjalne potrawy dietetyczne (na życzenie)
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
restauracja
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
















