Zobacz atrakcje w okolicy:
Małe Molo na plaży wschodniej w KołobrzeguPlaża Wschodnia w KołobrzeguEkopark Wschodni z pomostem widokowym w KołobrzeguPlaża Podczele KołobrzegLotnisko Bagicz - loty widokowe nad Kołobrzegiem i Ustroniem MorskimPlaża w SianożętachMolo w SianożętachMolo w Ustroniu MorskimPlaża w Ustroniu MorskimPrzystań Rybacka w Ustroniu MorskimSkwer z herbem Ustronie Morskie i Ławką Pełna Wyobraźni w Ustroniu MorskimTaras Widokowy Wschodni w Ustroniu MorskimAquapark Helios w Ustroniu MorskimAleja Sław Karykatury Polskiej w Ustroniu MorskimJUMP ARENA - Dmuchane Miasteczko w Ustroniu MorskimPark Linowy w Ustroniu MorskimPozostałości Baterii Artylerii Stałej 31 w Ustroniu MorskimPlaża przy Czerwonej Rzeczce Ustronie Morskie - PleśnaPlaża w PleśnejLatarnia Morska w GąskachApartamenty Waterline Ustronie Morskie - Ustronie Morskie
Międzywodzie to miejscowość wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem na wyspie Wolin, położona w gminie Dziwnów. W sezonie wakacyjnym tętni życiem. Jest miejscem idealnym do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na wyjazd dla grupy przyjaciół. Posiada doskonale rozbudowaną bazę noclegową, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Villa, pensjonat, apartamenty, pokoje, domki letniskowe i całoroczne. Sprawdź wolne miejsca nad morzem i zrób rezerwacje noclegów online. Nie zwlekaj!
Apartamenty Waterline Ustronie Morskie
Ustronie Morskie Zachodnia 5/4 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Basen
Parking
Udogodnienia
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.6/10
Obiekt Apartamenty Waterline Ustronie Morskie znajduje się w miejscowości Ustronie Morskie i oferuje kort do tenisa. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Sianożęty – 1,1 km, Ratusz – 12 km, PKP Kołobrzeg – 13 km. Na miejscu zapewniono balkon, kort do gry w squasha, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne Wi-Fi.
W apartamencie zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na basen. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Na miejscu dostępny jest odkryty basen i plac zabaw, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 14 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 14 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 114 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Apartament z tarasem. Featuring a private entrance, this apartment consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchenette that is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This wheelchair accessible apartment features a washing machine, a seating area with a flat-screen TV and a roll-in shower. The unit offers 3 beds. Apartament - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 55 mkw.
Miejsce na piknik
Park wodnypoza obiektemdodatkowo płatne
Wi-Fi
Windsurfingpoza obiektemdodatkowo płatne
Basen
Plac zabaw
Bezpłatny parking
Sklep na miejscu
Bezpłatne Wi-Fi
Parking
Odkryty basen
Jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
Pokoje dla niepalących
Dostęp za pomocą kluczy
Piesze wycieczkipoza obiektem
Galerie sztukipoza obiektem
Pokoje dla alergików
Pokoje rodzinne
Pubydodatkowo płatne
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Parking dla osób niepełnosprawnych
Pole golfowe (w promieniu 3 km)dodatkowo płatne
Kort tenisowy
Kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
Prywatny parking
Całkowity zakaz palenia
Parking na miejscu
Basen
Meble ogrodowe
Brodzik
Odkryty basen (czynny w sezonie)
Centrum fitness
Taras
Dostęp dla wózków inwalidzkich
Płotek wokół basenu
Możliwe wystawienie faktury
Biuro informacji turystycznej
Plac zabaw dla dzieci
Dostęp do Internetu
Squash
Monitoring wokół obiektu
Kręgielniapoza obiektemdodatkowo płatne
Ogrzewanie
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Winda
Taras słoneczny
Zamykane szafki













