Zobacz atrakcje w okolicy:
Legendia Śląskie Wesołe MiasteczkoApartament Swobodna No.2 - Sosnowiec
Międzywodzie to miejscowość wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem na wyspie Wolin, położona w gminie Dziwnów. W sezonie wakacyjnym tętni życiem. Jest miejscem idealnym do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na wyjazd dla grupy przyjaciół. Posiada doskonale rozbudowaną bazę noclegową, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Villa, pensjonat, apartamenty, pokoje, domki letniskowe i całoroczne. Sprawdź wolne miejsca nad morzem i zrób rezerwacje noclegów online. Nie zwlekaj!
Apartament Swobodna No.2
Sosnowiec 22 Swobodna apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
W naszej ofercie m. in. : prywatny parking, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, parking na miejscu, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, transfer lotniskowy (dodatkowa opłata), W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, bezpłatny parking, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zwierzęta domowe są akceptowane, całkowity zakaz palenia, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, monitoring wokół obiektu, parking, Apteczki pierwszej pomocy są dostępne, dostęp do Internetu, ogród, Wi-Fi, Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, Możliwe wystawienie faktury, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, Aplikacja mobilna pozwalająca zamówić obsługę pokoju, bezpłatne Wi-Fi, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, Termometry dla gości zapewnione przez obiekt, Procedura sprawdzania stanu zdrowia gości, transfer lotniskowy.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 5 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 łóżko pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 45 mkw).


Sosnowiec, miasto na Wyżynie Śląskiej i nad trzema rzekami
Sosnowiec to miasto w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej znajdują się nad trzema rzekami: Czarną Przemszą, Brynicą i Białą Przemszą. Sosnowiec położony jest we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.