Nowoczesny dom nad jeziorem Zarybinek-Mazury Rybno, z własnym dostępem do linii brzegowej oraz łódką - Rybno
Międzywodzie to miejscowość wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem na wyspie Wolin, położona w gminie Dziwnów. W sezonie wakacyjnym tętni życiem. Jest miejscem idealnym do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na wyjazd dla grupy przyjaciół. Posiada doskonale rozbudowaną bazę noclegową, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Villa, pensjonat, apartamenty, pokoje, domki letniskowe i całoroczne. Sprawdź wolne miejsca nad morzem i zrób rezerwacje noclegów online. Nie zwlekaj!
Nowoczesny dom nad jeziorem Zarybinek-Mazury Rybno, z własnym dostępem do linii brzegowej oraz łódką
Rybno 36M Kolonia pensjonaty - domy wczasowe
Jezioro
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.3/10
Obiekt Nowoczesny dom nad jeziorem Zarybinek-Mazury Rybno, z własnym dostępem do linii brzegowej oraz łódką położony jest w miejscowości Rybno i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stadion Miejski w Lubawie – 21 km, Pojezierze Brodnickie – 48 km. Oferta willi obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.
W willi zapewniono taras, 4 sypialnie, salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także 2 łazienki z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na jezioro.
Obiekt Nowoczesny dom nad jeziorem Zarybinek-Mazury Rybno, z własnym dostępem do linii brzegowej oraz łódką zapewnia centrum spa i odnowy biologicznej z sauną i wanną z hydromasażem.
Najbliższe lotnisko, Lotnisko Olsztyn-Mazury, znajduje się 88 km od obiektu Nowoczesny dom nad jeziorem Zarybinek-Mazury Rybno, z własnym dostępem do linii brzegowej oraz łódką.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Willa. Atutami tej willi są wanna z hydromasażem i sauna. Ta przestronna willa mieści 4 oddzielne sypialnie i 2 salony, a także 2 łazienki z wanną i prysznicem. Na gości czeka kompletnie wyposażona kuchnia, w której przygotowano dla nich płytę kuchenną, lodówkę, zmywarkę do naczyń i przybory kuchenne. Goście zatrzymujący się w tej willi mogą korzystać z grilla. Ta klimatyzowana willa oferuje ponadto część wypoczynkową, telewizor z płaskim ekranem, pralkę i ekspres do kawy. Z jej okien roztacza się widok na jezioro. W tej opcji zakwaterowania do dyspozycji gości jest 5 łóżek. Willa - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 200 mkw.
Dostęp do Internetu
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Wędkowanie
Bezpłatne Wi-Fi
Wi-Fi
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Sprzęt do grillowania
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Wanna z hydromasażem / jacuzzi
Parking na miejscu
Sauna
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Prywatny parking
Taras
Ogród
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Bezpłatny parking
Zwierzęta domowe są akceptowane
Klimatyzacja
Spa i centrum odnowy biologicznej
Pokoje dla niepalących
Całkowity zakaz palenia
Parking
Pokoje rodzinne













