Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DziwnówkuZalew Kamieński - Przystań Jachtowa w DziwnówkuBałtycki Park Dinozaurów i Park RozrywkiBałtycki Park Dinozaurów i Safari WrzosowoPlaża w ŁukęciniePlatforma widokowa na plaży w ŁukęcinieDom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuPensjonat Perła - Pobierowo
Międzywodzie to miejscowość wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem na wyspie Wolin, położona w gminie Dziwnów. W sezonie wakacyjnym tętni życiem. Jest miejscem idealnym do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na wyjazd dla grupy przyjaciół. Posiada doskonale rozbudowaną bazę noclegową, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Villa, pensjonat, apartamenty, pokoje, domki letniskowe i całoroczne. Sprawdź wolne miejsca nad morzem i zrób rezerwacje noclegów online. Nie zwlekaj!
Pensjonat Perła
Pobierowo ul. Powstańców 19 pensjonaty - domy wczasowe
Morze
Liczba pokoi
7
WiFi
Basen
Parking
Rozmawiamy
RU
7.5/10
7
RU
Pensjonat Perła jest oddalony o 350 metrów od plaży i oferuje przytulnie urządzone pokoje z balkonem oraz bezpłatnym WiFi. Na miejscu do dyspozycji Gości jest odkryty basen z podgrzewaną wodą i leżakami oraz niewielka kawiarnia.
Pokoje w pensjonacie Perła obejmują łazienkę z prysznicem. W pokojach znajduje się również telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz niewielka jadalnia. W każdym pokoju dostępne są ręczniki i parawan plażowy.
Pensjonat Perła mieści się na terenie ogrodu z tarasem słonecznym, gdzie Goście mogą delektować się potrawami z grilla.
Pensjonat Perła jest położony w spokojnej okolicy, w odległości 9 km od Zatoki Wrzosowskiej.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Jest to przytulnie urządzony pokój z łazienką i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym pokoju dostępne są ręczniki i parawan plażowy. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Apartament (4 osoby dorosłe). Apartament obejmuje 2 pokoje, balkon lub taras oraz łazienkę. Do dyspozycji Gości jest lodówka i telewizor. W każdym pokoju dostępne są ręczniki i parawan plażowy. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Jest to pokój z łazienką i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym pokoju dostępne są ręczniki i parawan plażowy. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
bar
basen
parasole przeciwsłoneczne
część przeznaczona dla palących
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
ogrzewanie
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
taras słoneczny
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
basen na dachu
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
całkowity zakaz palenia
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
kawiarnia na miejscu
pokoje dla niepalących
wymiana walut
parking na miejscu
leżaki lub krzesełka plażowe
prywatny parking
meble ogrodowe
zamykane szafki
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
dostęp do Internetu
wspólna część rekreacyjna / sala TV
plaża
pokoje rodzinne
odkryty basen
przechowalnia bagażu
Termometry dla gości zapewnione przez obiekt
ogród
płotek wokół basenu
bezpłatne Wi-Fi
taras
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Wi-Fi
odkryty basen (czynny w sezonie)
Maseczki dla gości
sprzęt do grillowania
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
faks / ksero
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
parking
basen
basen z widokiem
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
bar przekąskowy
Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości
Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte
Możliwe wystawienie faktury
zadaszony basen
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
bar przy basenie
basen z podgrzewaną wodą













