Zobacz atrakcje w okolicy:
Centralne Muzeum Włókiennictwa w ŁodziKsięży MłynMuzeum Kinematografii w ŁodziPalmiarnia w ŁodziOrientarium ZOO ŁódźAquapark FalaMuzeum Miasta ŁodziPark Kulturowy Miasto TkaczyCentrum2a Łódź Próchnika 21 - Łódź
Międzywodzie to miejscowość wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem na wyspie Wolin, położona w gminie Dziwnów. W sezonie wakacyjnym tętni życiem. Jest miejscem idealnym do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na wyjazd dla grupy przyjaciół. Posiada doskonale rozbudowaną bazę noclegową, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Villa, pensjonat, apartamenty, pokoje, domki letniskowe i całoroczne. Sprawdź wolne miejsca nad morzem i zrób rezerwacje noclegów online. Nie zwlekaj!
Centrum2a Łódź Próchnika 21
Łódź Adama Próchnika 21 pensjonaty - domy wczasowe
WiFi
Parking
Wyżywienie
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
8.6/10
Obiekt Centrum2a Łódź Próchnika 21 położony jest w centrum miejscowości Łódź. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum handlowe Manufaktura – niecały kilometr, Stacja kolejowa Łódź Fabryczna – 1,9 km. Oferta obiektu obejmuje wspólną kuchnię. Na miejscu znajduje się również restauracja. Na miejscu zapewniono bezpłatne Wi-Fi, a prywatny parking dostępny jest za dodatkową opłatą.
W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz współdzielona łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. W współdzielonej łazience zapewniono prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów. Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówkę.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ulica Piotrkowska – 2,4 km, Stacja kolejowa Łódź Kaliska – 3,2 km. Lotnisko Lotnisko im. Władysława Reymonta w Łodzi znajduje się 8 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Pokój typu Deluxe z 2 łóżkami pojedynczymi. Meals can be prepared in the kitchen, which is equipped with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The twin room provides a washing machine, a tea and coffee maker, as well as a shared bathroom featuring a shower and a hairdryer. The unit offers 2 beds. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
Pralnia
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Możliwe wystawienie faktury
Parking
Parking na miejscu
Dostęp za pomocą kluczy
Całkowity zakaz palenia
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Restauracja
Prywatny parking
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Dostęp do Internetu
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Wspólna kuchnia
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Bezpłatne Wi-Fi
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Ogrzewanie
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Sklep na miejscu
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Wi-Fi













