Zobacz atrakcje w okolicy:
Rodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguMolo w KołobrzeguPlaża Centralna w KołobrzeguŹródełko solankowe na Wyspie Solnej w KołobrzeguPark Linowy w KołobrzeguApartament Wschodni - 365PAM - Kołobrzeg
Międzywodzie to miejscowość wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem na wyspie Wolin, położona w gminie Dziwnów. W sezonie wakacyjnym tętni życiem. Jest miejscem idealnym do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na wyjazd dla grupy przyjaciół. Posiada doskonale rozbudowaną bazę noclegową, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Villa, pensjonat, apartamenty, pokoje, domki letniskowe i całoroczne. Sprawdź wolne miejsca nad morzem i zrób rezerwacje noclegów online. Nie zwlekaj!
Apartament Wschodni - 365PAM
Kołobrzeg 3 Generała Stanisława Maczka apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.4/10
Obiekt Apartament Wschodni - 365PAM oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz widok na ogród. Położony jest on w miejscowości Kołobrzeg. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 1,1 km, Ratusz – 2,6 km. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i jazdy na rowerze, dostępny jest także bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie zapewniono balkon, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 3,5 km, Molo w Kołobrzegu – 4,2 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 106 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchenette that has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony with garden views, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Piesze wycieczkipoza obiektem
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Monitoring wokół obiektu
Bezpłatny parking
Parking
Jazda na rowerzepoza obiektem
Klimatyzacja
Dostęp do Internetu
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Winda
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Dostęp za pomocą kluczy
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Możliwe wystawienie faktury
Parking na miejscu
Wi-Fi
Bezpłatne Wi-Fi
Zwierzęta domowe są akceptowane
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Ogrzewanie
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Prywatny parking
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Całkowity zakaz palenia













