Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża Mrzeżyno ZachódPort Morski MrzeżynoPomnik Zaślubin z Morzem Bałtyckim I Warszawskiej Brygady Kawalerii Wojska PolskiegoPlaża Mrzeżyno WschódJezioro Resko Przymorskie w Rogowie i DźwirzyniePomnik Pamięci Dzieci Katastrofy Lotniczej 5.3.1945 r. w RogowiePort i Most Portowy w DźwirzyniePlaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguGemütliches, strandnahes Ferienhaus in Dwirzyno - Dźwirzyno
Międzywodzie to miejscowość wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem na wyspie Wolin, położona w gminie Dziwnów. W sezonie wakacyjnym tętni życiem. Jest miejscem idealnym do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na wyjazd dla grupy przyjaciół. Posiada doskonale rozbudowaną bazę noclegową, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Villa, pensjonat, apartamenty, pokoje, domki letniskowe i całoroczne. Sprawdź wolne miejsca nad morzem i zrób rezerwacje noclegów online. Nie zwlekaj!
Gemütliches, strandnahes Ferienhaus in Dwirzyno
Dźwirzyno Spacerowa 2c domki letniskowe i całoroczne
Morze
WiFi
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Obiekt Gemütliches, strandnahes Ferienhaus in Dwirzyno oferuje taras, balkon oraz widok na morze. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Dźwirzyno – około 300 m. Odległość ważnych miejsc od domu wakacyjnego: Plaża Rogowo – 2,2 km, PKP Kołobrzeg – 12 km.
W domu wakacyjnym zapewniono bezpłatne Wi-Fi, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, pralkę oraz aneks kuchenny z lodówką i tosterem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 13 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 13 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 110 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
Dom wakacyjny. Guests will have a special experience as this holiday home offers a fireplace. The holiday homes kitchenette, which features a refrigerator and a toaster, is available for cooking and storing food. This holiday home includes a TV with satellite channels, a private bathroom as well as a terrace with sea views. Dom wakacyjny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 65 mkw.
taras
bezpłatne Wi-Fi
pokoje dla niepalących
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Wi-Fi
całkowity zakaz palenia
zwierzęta domowe są akceptowane
dostęp do Internetu













