Rezydencja Diamond - 3 minuty jazdy od Stoku Kotelnica Białczańska i Terma Bania - Białka Tatrzańska
Międzywodzie to miejscowość wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem na wyspie Wolin, położona w gminie Dziwnów. W sezonie wakacyjnym tętni życiem. Jest miejscem idealnym do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na wyjazd dla grupy przyjaciół. Posiada doskonale rozbudowaną bazę noclegową, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Villa, pensjonat, apartamenty, pokoje, domki letniskowe i całoroczne. Sprawdź wolne miejsca nad morzem i zrób rezerwacje noclegów online. Nie zwlekaj!
Rezydencja Diamond - 3 minuty jazdy od Stoku Kotelnica Białczańska i Terma Bania
Białka Tatrzańska Środkowa 272A apartamenty - mieszkania
Góry
Liczba pokoi
10
Cena od
585 PLN
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Góry
Liczba pokoi
10
Cena od
585 PLN
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : bezpłatny parking, wanna z hydromasażem / jacuzzi, ogród, Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości, meble ogrodowe, system alarmowy, Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, czujnik dymu, Możliwe wystawienie faktury, taras, pokoje rodzinne, zwierzęta domowe są akceptowane, plac zabaw dla dzieci, narciarstwo, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, parking, bezpłatne Wi-Fi, Płatności bezgotówkowe są możliwe, dostęp do Internetu, indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, Wi-Fi, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, dostęp za pomocą karty, prywatny parking, parking na miejscu, całkowity zakaz palenia, sauna, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, pokoje dla niepalących, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, ogrzewanie.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. Sprzedaż jedzenia i napojów w tym obiekcie może być ograniczona lub niedostępna ze względu na koronawirusa (COVID-19). W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt podjął środki mające na celu ochronę gości i personelu. Niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zmniejszył wymiar pracy recepcji i obsługi. Z powodu koronawirusa (COVID-19) spa i siłownia są niedostępne. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Rezydencja Diamond - 3 minuty jazdy od Stoku Kotelnica Białczańska i Terma Bania o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zameldowanie poza wyznaczonymi godzinami podlega dodatkowej opłacie w wysokości 80 PLN. Możliwość przyjazdu o późnej porze musi zostać potwierdzona przez personel obiektu. Śniadanie (w formie cateringu) dostarczane jest bezpośrednio do apartamentu w godzinach 08:00–09:00. Zameldowanie poza wyznaczonymi godzinami podlega dodatkowej opłacie w wysokości 80 PLN. Możliwość przyjazdu o późnej porze musi zostać potwierdzona przez personel obiektu.Dostępne pokoje:
Apartament 2 osobowy (1 duże łóżko podwójne - 12 mkw);
Apartament 3 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 34 mkw);
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 44 mkw);
Apartament 7 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 2 duże łóżka podwójne, 1 rozkładana sofa - 54 mkw).

